Par mums
 Vēsture
 Draudzes dievnams
 Bībele
 Mēs ticam
 Lutera katehisms
 Garīgi raksti
Svētku vēstījumi
 Audio sprediķi
 Audio lekcijas
 Foto
 Ziedojumi

 
lapas: 1-10  11
        Ir tāds nedaudz anekdotisks stāsts, kur kāds vīrs, iedams ārā no baznīcas Ziemsvētku vakarā, pie sevis ērcīgi šķendējas – cik atnāku uz šejieni, tik vienmēr jādzird viens un tas pats! Atkal par to eņģeli, par kaut kādu bērnu, kurš piedzimis antisanitāros apstākļos, par ganiem, kuri pēkšņi pamet savus pienākumus un kaut kur „pa galvu pa kaklu” aizskrien.
 
 lasīt tālak »
      Mūžības svētdienā Dieva Vārds mums atgādina - Dieva priekšā gals nav beigas... tas ir jauns sākums. Cilvēkam vispār neizdosies Dieva priekšā nomirt, jo Dievs jau nav mirušo, bet dzīvo Dievs.
 
 lasīt tālak »
      Mēs daudzus gadus tikām iedrošināti dzīvot ar domu, ka laiks, kad lielvalstis teritoriālās nesaskaņas risināja ar militāra spēka palīdzību, ir sen palicis aiz muguras. Ka mēs to varam atcerēties kā ļaunu murgu, kuram nav nekāda sakara ar šodienas īstenību.
 
 lasīt tālak »
      Jautājumi saistībā ar Ziemsvētkiem varbūt dažādi, bet tos visus var savīt kopā vienā svarīgā pamatjautājumā – ko mēs īsti gaidām no Ziemsvētkiem?
 
 lasīt tālak »
       Advents – tas ir laiks, kas mūs gatavo Kristus piedzimšanai. Tiem pašiem gaišākajiem svētkiem, kurus svinam gada vistumšākajā laikā. Ziemsvētki, Kristus piedzimšana ir prieka pilns notikums katrai pēc pestīšanas alkstošai dvēselei. Advents nozīmē „atnākšana”.
 
 lasīt tālak »
       Mūsu Latvijas Republikas proklamēšana ir viena no tām retajām reizēm, kad var teikt – tā ir svētku diena visiem. Vai precīzāk būtu teikt – varētu būt... Patiesi un no sirds svinēt valsts svētkus šodien nav viegli. Tas var prasīt pat diezgan lielu piespiešanos. Ir grūti cilvēkam kaut nedaudz atrauties no samilzušajām personiskajām vajadzībām, lai kaut jel cik pievērstos kādam kopējam labumam... Tas pats noteikti ir noticis arī ar mūsu cerībām – tās vairs nespēj tā īsti būt kopīgas.
 
 lasīt tālak »
     Tie ir apustuļa Pāvila vārdi, kuri runā par katra cilvēka iespēju Dieva priekšā. Liels uzsvars tika likts uz vārdu „tagad”... Tātad tieši šobrīd, tieši patreiz. Tad, kad mēs kaut ko esam nodomājuši paveikt, tad visai bieži meklējam to, ko saucam par labiem apstākļiem, labvēlīgu laiku vienam vai otram pasākumam. Pāvila atgādinājums mums ir visai vienkāršs un skaidrs – Dieva priekšā labvēlīgais laiks ir vienmēr, iespēja tuvoties Dievam ir tieši tagad un tur, kur mēs katrs stāvam.
 lasīt tālak »
     Katrs, kas kaut nedaudz iepazīst kristīgo vēsti, samērā ātri pamana, cik ļoti liels uzsvars tajā ir likts uz cilvēku savstarpējo solidaritāti.
 
 lasīt tālak »
    Lieldienas vienmēr ir svinētas, tā teikt, ar „vērienu”... Bet ne vienmēr mēs atceramies, ka šie lielie pavasara svētki savu ceļu pie mums ir iesākuši kā dažu, pirms tam nevienam nezināmu, cilvēku liecība par pieredzēto.  
 lasīt tālak »
     Cilvēkam domātā Ziemsvētku vēsts iesākas ar vārdu – nebīsties. Uzreiz ir jāteic, eņģelis, savu pasludinājumu iesākdams tieši šādi, ir trāpījis „naglai uz galvas”. Un trāpījums ir tiešs ne tikai tām tālajām dienām, bet arī šim laikam. 
 
 lasīt tālak »
lapas: 1-10  11
 Kontakti
Draudzes mācītājs
Ivars Cišs
tel. 29536510
ivars.ciss@gertrude.lv
Draudzes priekšniece
Una Miķelsone
tel. 26521292
una.mikelsone@inbox.lvCopyright 2010; Created by MB Studija »