Par mums
Dievkalpojums
Kristības
Iesvēte
Laulības
Mirušo izvadīšana
 Vēsture
 Draudzes dievnams
 Bībele
 Mēs ticam
 Lutera katehisms
 Garīgi raksti
 Audio sprediķi
 Audio lekcijas
 Foto
 Ziedojumi

 

Ielūdzam svinēt dievkalpojumus Bērzaunes baznīcā svētdienās plkst. 16.00

Mīļais draugs! 

Vai arī Dievs Tevi aicina Savā darbā? Vai Tu pienestu Dievam pateicību ar savu darbu, talantu, mūzikas, mākslas, rūpības u.c. dāvanām, kalpošanu, aizlūgšanām un ziedojumiem? Nāc uz draudzi, un lai Tava sirds mīlestība uz Dievu kļūst pasaulei redzama!Kristīgā ideja piecdesmit gados bija jau tik tālu izplatījusies, kaut arī stāvoklis arī toreiz bija gluži pretējs: vienā pusē bija tikai ideja, otrā – ieroči (..) Tā nav laba ideja, ka nes sev līdzi asinis, asaras, bailes un postu. Sāpes un ciešanas nevar novērst ar jaunām sāpēm un ciešanām; brūces dziedina tas, kurs tas pārsien, nevis, kas uzplēš jaunas rētas. (..) Es, Gunār, nekaunos, ka esmu kristīgā. Kristus mīlestības mācības vietā vēl neviens nav spējis likt ko lielāku, labāku, skaistāku...

Es labi atceros tos laikus, kad mans kaislīgais smēķētājs vīrs atteicās no cigaretēm, lai Sarmītei pie vācu zemnieka pret tām iemainītu olas, sviestu un pienu. Viņa cilvēcīgo pašcieņu cēla apziņa, ka viņš nesis upurus sava bērna labā – un nevis gļēvi ļāvies apstākļiem. (..) Mēs pašreiz dzīvojam diezgan ačgārnā pasaulē, kur visu mēģina attaisnot un izskaistināt, grēks vairs nav grēks, bet maldi, vai pat tikai patiesības meklēšana; noziegums ir kļuvis par vides ļaunas ietekmes rezultātu; slinkums un slaistīšanās – par savas personības attīstīšanu un izpausmi.

Redzi, tu nekad nešaubies un neprāto, vai rīt uzlēks saule. Tā tev ir realitāte, kas neprasa pieradījuma. Un tikpat droša realitāte man ir zināšana, ka man un manam bērnam visur līdzi iet lielais Sargs. Mans tēvs un mana māte man pūrā nevarēja līdzi dot ne naudu, ne mantu, bet viņi man deva ticību.
/Arturs Voitkus/

 

 Kontakti
Draudzes mācītājs
Ivars Cišs
tel. 29536510
ivars.ciss@gertrude.lv
Draudzes priekšniece
Una Miķelsone
tel. 26521292
una.mikelsone@inbox.lvCopyright 2010; Created by MB Studija »