Par mums
 Vēsture
 Draudzes dievnams
 Bībele
 Mēs ticam
 Lutera katehisms
 Garīgi raksti
Svētku vēstījumi
 Audio sprediķi
 Audio lekcijas
 Foto
 Ziedojumi

 
      Luteriskajā baznīcā jau no pašiem tās pastāvēšanas pirmsākumiem, tās mācībā vienu no galvenajām vietām ieņēma Svētais Vakarēdiens. Tas bija arī viskarstāko diskusiju objekts ar tā saucamo radikālo reformāciju [ar radikālās reformācijas piekritējiem]. Mūsu ticības tēvam Mārtiņam Luteram Svētā Vakarēdiena jautājums nekad nav bijis maznozīmīga kristīgās mācības vai baznīcas piedeva....
 
 lasīt tālak »
      Jēzus Kristus ir Kungs - tas ir sākotnējais baznīcas ticības apliecinājums. Ar to kristīgā ticība reiz iegāja pasaules vēsturē.
 
 
 lasīt tālak »
    Samērā noturīgs šajā pasaulē ir bijis uzskats, ka domāt par nāvi nav visai lietderīga nodarbe. Cilvēki bieži ir aicināti sevi neapgrūtināt ar kaut ko tik nomācošu un nepatīkamu kā nāve.
 
 lasīt tālak »
    Viena lieta, ar ko Jāņa evaņģēlijs atšķiras no pārējiem trijiem, ir – ar dažādiem tēliem pārpilnā valoda, kura tiek lietota, lai aprakstītu Kristus dzīvi.
 
 lasīt tālak »
     Mūsu pārdomām šodien ir labi pazīstami, ne reizi vien dzirdēti vārdi no Jēzus Kalna sprediķa, kuros Viņš runā par divām savstarpēji nesavienojamām lietām. 
 
 lasīt tālak »
 Kontakti
Draudzes mācītājs
Ivars Cišs
tel. 29536510
ivars.ciss@gertrude.lv
Draudzes priekšniece
Una Miķelsone
tel. 26521292
una.mikelsone@inbox.lvCopyright 2010; Created by MB Studija »