Par mums
 Vēsture
 Draudzes dievnams
 Bībele
 Mēs ticam
 Lutera katehisms
 Garīgi raksti
 Audio sprediķi
2012/2013 gads
2013/2014 gads
2014/2015 gads
 Audio lekcijas
 Foto
 Ziedojumi

 
lapas: 1-10  11-20 21-30 31-40 41
      Par mūsu personīgo galu var nedomāt kamēr tas ir kaut kas tāds, kas ir tālu.. kaut kur tur, ar tiem.. Tālu prom aiz apvāršņa, Tuvajos austrumos vai Centrālamērikā, kamēr tas notiek ar cilvēkiem, par kuriem mēs neko nezinām. Bet pavisam citas sajūtas mūs pārņem, ja kaut kas tāds vai ļoti līdzīgs notiek mūsu pašu acu priekšā. Tieši tā, kā tas bija pirms gada, ap šo laiku. Izrādās mūsu sajūtas var būt pavisam citas, mēs spējam daudz asāk izjust nāves tuvumu. Un tā tas arī ir .. jo mazāka ir distance starp mums un uzskatāmi redzamu cilvēka galu, jo asāk mēs to izjūtam, tieši kā savējo.
 
 lasīt tālak »
      Izrādās, ka visus šos gadus tas ir bijis jauks un patīkams sapnis, ko esam kopīgi sapņojuši un nu mums ir jāpamostas dzīves īstenībā, kurā ir iespējams ļaunākais – karš. Un nevis kaut kur tur... tālu prom no mūsu acīm, par ko varbūt uzzinām tikai no TV ziņām, bet šeit, pie mums...
 
 lasīt tālak »
     Un patiesi, kur šodien ir tas ķeizars, kura galva rotāja toreiz denāriju? Kur ir tā nodokļu nauda, kura toreiz tika maksāta? Ķeizars Tibērijs ir palicis vēstures grāmatās, bet kāds denārijs vēl ir pieejams apskatei muzejā līdzās citām senām lietam. Bet Kristus - vakar un šodien tas pats un mūžīgi. 
 
 lasīt tālak »
      Reformēt nozīme nevis vienkārši spert kādus radikālus soļus pretīm kādām izmaiņām. Nevis, veikt kādu strauju, līdz tam neredzētu lēcienu uz priekšu, bet gan taisni otrādi, atgriezties atpakaļ pie kaut kā tādā, kas ir bijis pazaudēts. Jeb, kā to liecinaja viens no vadošajiem reformācijas uzsaukumiem – atgriezties atpakaļ pie avotiem.
 
 lasīt tālak »
      Ticība bez konkrēta mērķa, bez aprēķina, bez gaidām uz atalgojumu.., ticība, kas pati ir mērķis un lielākais ieguvums šajā dzīvē – lūk atslēga uz vienkāršu uzticēšanos Dievam... 
 
 lasīt tālak »
       Uz mums visiem Jēzus šodien grib teikt: “Mans dēls, mana meita, mana tauta, ­ tavi grēki tev piedoti, celies un ej!” Lai tā Viņš varētu uz mums teikt, ­ mums pie Viņa jāatgriežas patiesā ticībā.
 
 lasīt tālak »
       Ko mums vajadzētu paņemt no šodien svinētajiem Pļaujas svētkiem? Pirmkārt, mums sava dzīve nav jāskalda, tā nav jādala, kādā laicīgajā dzīvē un kādā garīgajā dzīvē. Viss, kas mēs esam, tas ir Dieva radīts un dots. Dievs ir tas, kas piepilda mūsu dzīvēs no pirmā mūsu brēciena ārpus mātes miesām līdz pat beidzamajai vecuma nespēka nopūtai. Viss ir Dieva iedots. Pats Radīšanas notikums mums ļoti uzskatāmā veidā to parāda.
 
 lasīt tālak »
       Pāvils sevi sauc par Kristus kalpu (jeb burtiski būtu sacīt par vergu). Par tādiem parasti kļuva karagūstekņi, kam kaujas laukā tika dāvāta dzīvība. Tu biji apžēlots, tu biji izglābts, bet nu vairs tava dzīvība nepieder tev pašam, bet tam, kas tevi ir saudzējis. Tāds apžēlots, tu ar visu, miesu un dvēseli piederi savam Kungam, kas tevi ir saudzējis. Jā, Kristus ne tikai tēlaini, bet ļoti reāli ir glābis un saudzējis mūs. Cik reāla bija Jēzus nāve pie krusta, ar asinīm, ciešānām, tieši tik pat reāla ir mūsu izglābšana.
 
 lasīt tālak »
      Šeit Viņš atklājas, kā Dievs, kurš atgriež cerību... Kā Dievs, kurš augšāmceļ un dod spēku dzīvot. Kā Dievs, kurš redz ikviena cilvēka postu... manu un tavu....
 
 lasīt tālak »
       Dieva tuvumu mēs piedzīvojam un sajūtam tieši tik daudz, cik daudz vietas mēs Viņam atvēlam savā dzīvē. Ja tas ir pāris reizes gadā uz lielajiem svētkiem... tad tā tas arī ir, tikai uz lielajiem svētkiem. Jo Dievs ir pieklājīgs, Viņš respektē mūsu brīvību un tiesības uz izvēli. Ja tas ir tikai tad, kad mums kaut ko ļoti vajag, tad iespējams tā tas arī ir... tikai tad, kad kaut ko ļoti vajag.
 
 lasīt tālak »
lapas: 1-10  11-20 21-30 31-40 41
 Kontakti
Draudzes mācītājs
Ivars Cišs
tel. 29536510
ivars.ciss@gertrude.lv
Draudzes priekšniece
Una Miķelsone
tel. 26521292
una.mikelsone@inbox.lvCopyright 2010; Created by MB Studija »